Kategorie

O firmie

Baffina Enterprise jest firmą handlową. Kluczowe stanowiska w firmie zajmują profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem. Naszą misją jest wprowadzenie na rynek polski wysokiej jakości produktów tureckich i stopniowe rozszerzanie ich udziału w rynku, poprzez sprzedaż detaliczną i hurtową do jak największej liczby partnerów handlowych. Gwarantujemy wysoką jakość przy zachowaniu niskich cen w sprzedaży hurtowej, pozwalających na generowanie wysokich marż handlowych dla naszych klientów.

Baffina Enterprise Sp. z o.o. jest bezpośrednim importerem i wyłącznym dystrybutorem wybranych kolekcji gresów porcelanowych. W naszej ofercie znajdują się porcelanowe płytki ścienne i podłogowe. Aby przedstawić najbardziej atakcyjne kolekcje, dopasowujemy się do aktualnych trendów wzornictwa poprzez stałe poszerzanie asortymentu znajdująego uznanie coraz szerszego grona klientów.
Jakość, nowoczesny design i niewygórowana cena to główne cele stawiane przed zgranym i profesjonalym zespołem pracowników naszej firmy.

Inną sferę naszej działalności stanowi sprzedaż artykułów instalacyjnych - łącznków do rur PE oraz kształtek żeliwnych. O tej strefie naszej działalności można przeczytać tutaj.