Kategorie

Zespół

Stanowimy zgrany zespół pracowników z wieloletnim doświadczeniem w branży i pracy w międzynarodowych korporacjach. Prowadzimy dynamiczną i elastyczną firmę, jesteśmy przeciwnikami zbędnych procedur i zwolennikami szybkiego procesu decyzyjnego. Jesteśmy uczciwi, szczerzy, otwarci i życzliwi. Naszym mottem jest maksymalne zaangażowanie w pracę i satysfakcja zawodowa osiągana poprzez efektywną współpracę z naszymi partnerami handlowymi.

Jacek Derendarz, współwłaściciel
tel.+48 604 998 434
e-mail: j.derendarz@baffina.com
Nadzoruje działalność operacyjną Baffina Enterprise w Polsce. Jego kariera zawodowa jest ściśle związana z handlem i managementem. Przez wiele lat dyrektor zarządzający „Gebo Technika International” Sp. z o.o. w Polsce.

Samir Mammadov, współwłaściciel
tel. +90 537 547 87 80
e-mail: s.mammadov@baffina.com
Przedsiębiorca, aktywny na rynku tureckim, reprezentuje naszą firmę wobec dostawców.

Anna Nikiforow, dyrektor finansowy, główna księgowa
tel. +48 531 000 542
e-mail: a.nikiforow@baffina.com
Odpowiedzialna za księgowość, finanse i organizację sprzedaży spółki. Swoje doświadczenie zawodowe zbierała w firmach usługowych, handlowych i produkcyjnych.

Paweł Kacprowicz, Product Manager
tel. +48 502 227 721
e-mail: p.kacprowicz@baffina.com
Odpowiedzialny za rozwijanie sprzedaży płytek ceramicznych i gresów. Od ponad 10 lat związany z sektorem, zarówno jako dystrybutor, jak i producent. Zna rynek od podszewki, współpracuje z inwestorami, wykonawcami i architektami, detalistami i hurtownikami.